Co je u nás nového !!!
Vote for me:
Cat Breeders

 


 

 

 

 

 

 

 

                                                   

 

 

Vyplazující jazyk 

 

 

Navštivte naší sekci koťátek na mazlíčky
Líbající

  

Aktualizace našich plánů na rok 2015-2016


18.7.2015

 

 

Líbající

 

Aktualizace 7.2.2015Máme nové plány pro rok 2015 !


 

Smějící se

 

 Aktualizace 6.12.2014

 

 

  

  


 

 


  
1.Výstavy

Rapa Nui získala na své úplně první mezinárodní FiFe výstavě v Žiline na Slovensku hodnocení EX 1 a nominaci na Best in Show v kategorii 6-10 měsíců. Posuzovatelkou byla paní Pam Delabar z USA. Jsme na "Rapinu" moc hrdí.

 

Justcoons Rapa Nui Justcoons Rapa Nui Justcoons Rapa Nui Justcoons Rapa Nui

 

 

Mezinárodní FiFe výstava v  Ústí nad Labem nám přinesla opět 2x EX 1 a 2x nominaci na Best in Show pro naší Justcoons Rapa Nui!


Show__FiFe_Usti_nad_Labem_075 Fife_show_ust_2 FiFe_show_ust


     

 

 

Zatím největším a nejcenějším úspěchem Rapa Nui bylo ohodnocení na Světové výstavě v Chorvatsku Zagreb, kde získala Ex 1 a BIV ve své kategorii 6-10 měsíců!!! Jsme na ni velmi hrdí! :-)


Zagreb_2012_BIV 

 

 

 

 

Na mezinárodní výstavě FiFe v Praze Rapína opět získala první den Ex 1 a BIV + nom. BIS do speciálky MCO! Kde získala rovný počet hlasů a i když jsme nakonec nevyhrály, byli jsme velmi spokojeni...Druhý den jsme opět obrdžely Ex 1 a nominaci na Best in Show! Jsme opravdu velmi šťastní :-)))


Show_Praha

 

 

 

V Německém  Mnichově jsme opět získaly velmi slibná ocenění...po oba dny 2x Ex 1 a 2x nominace na BIS. Z toho jedna nominace  BIS na speciálku MCO, kde kde jsme byly poraženi o jeden hlas a v neděli jsme přišly o prvenství poraženi nádherným kocourkem...:-) Je znát, že je Rapa Nui velmi nadějná mladá slečna!!!Nmecko_Mnichov_FiFe_show Mnichov_Nmecko_FiFe_showVýstava FiFe v Litoměřicích nám přinesla 2 x Ex 1 a Best in Variety! Jsme moc pyšní na naší " Rapínu" ;o))


Litomice 


Moje drahá Rapa Nui získala na mezinárodní výstavě FiFe v Košicích 2 x Ex 1, 2 x CAC, BIV a nom. BIS !!! Není slov, kterými bych vyjádřila jak jsem ráda,že ji mám.


vstava_koice_19-20.1_Rapa 


Justcoons Rapa Nui je Champion!!! Naše milovaná Rapína získala na výstavě v Praze 1x CAC, 1x CACIB, BIV a Best in Show!!! Jsme na tebe moc hrdí zlatíčko! :-)


Rapa_vstava_Praha_2013_002 

 

  Po delší pauze jsme se opět vydali na výstavu...tentokrát na Mezinárodní výstavu FiFe v Mostě s naším vrhem "B" nebo lépe řečeno jen s jeho částí ;-) S Bastet, Bastillou a Bourbonem (7-10) a oba dva dny jsme  získali Best In Show !!! :-D


a_bobo_1 a_bastet_1  a_bastil_2  a_vrh_1Dnešní Mezinárodní show v Praze nám našim odchovancům opět přinesla krásná ocenění ;-) Bastet i Bourbon (7-10 měsíců) dostali EX1 a nominaci na BIS!! Jsme na vás opravdu hrdí zlatíčka naše :-)a_vystava_PS_1  vstava_PS_4  vstava_PS_2 

 

 

 

 


Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
(c) 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele